niedziela, 3 maja 2015

Majowo7 komentarzy:

 1. Pierwsze wygląda jak namalowany obraz. Super!
  Obsypane kwieciem drzewka cudnie ukazane.
  Lubię zdjęcia, gdzie w kadrze ujęta jest większa część gałęzi, ale jakoś nie potrafię zrobić takiego, które by mi się podobało. U Ciebie ostatnie wyszło perfekcyjne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo :) Podpięłam pentacona do przejściówki z soczewką, której do tej pory nigdy nie używałam. Jak widać- pentacon całkiem nieźle ostrzy na nieskończoność.Teraz już wiem, że muszę częściej korzystać w tej przejściówki. Jestem mile zaskoczona, bo zdjęcia kwitnących drzew wyszły naprawdę fajne :) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Wspaniałe zdjęcia. Jestem zachwycona kolorami, bokeh cudny. Przedostanie zdjęcie moje ulubione. Mój Pentacon niestety nie ostrzy na nieskończoność :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie :) Fotografowałam przy "pełnej dziurze"- chciałam uzyskać ładny bokeh- niestety pentacon dobrze ostrzy dopiero od 2.8 ; nie mniej zdjęcia mi się podobają , tło jest fajnie rozmyte :) Pozdrawiam !

   Usuń
 3. Pięknie, pierwsze i ostatnie zdjęcie w cudnych pastelach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) Lubię zdjęcia i w pastelach, i w bardziej wyrazistych kolorach. Pastelowe są bardziej delikatne i subtelne. Może latem uda mi się , uchwycić więcej takich kadrów. Pięknego kwiecia jest wtedy pod dostatkiem :) Pozdrawiam !

   Usuń
 4. Jak zieleń soczysta i przepiękne bokehy :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...